Previous
Next
Previous
Next

2,6 promila alkoholu we krwi miała kierująca nissanem 51-letnia mieszkanka Pustkowa

Żyrakowscy policjanci uniemożliwili dalszą jazdę mieszkance Pustkowa. W poniedziałek, funkcjonariusze interweniowali wobec kierującej nissanem, która mając 2,6 promila alkoholu w organizmie, przyjechała do sklepu. Szybkie zatrzymanie pijanej kobiety było możliwe dzięki reakcji osób postronnych.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Brzeźnicy na ulicy Kolejowej. Około godz. 19, dyżurny otrzymał zgłoszenie o kierującej pojazdem marki Nissan X-trail, która zaparkowała przy sklepie. Z przekazanych informacji wynikało również, że kobieta może znajdować się pod działaniem alkoholu. 

Kierującą nissanem okazała się 51-letnia mieszkanka Pustkowa. Kobieta była pijana. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,6 promila alkoholu w jej organizmie.

Nietrzeźwa kierująca straciła już prawo jazdy. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności do 3 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.  Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.