Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Strażacy uratowali sarenkę -ZDJĘCIA

Chociaż w ciągu dnia temperatury przypominają wiosnę, to wiele akwenów wciąż pokrytych jest lodem. Na jeden z takich zbiorników weszła sarna, która nie mogła samodzielnie go opuścić. Jej kopytka ślizgały się po śliskiej powierzchni i w końcu zwierze opadło z sił.

„Do nietypowego zdarzenia zostali zadysponowani strażacy z JRG Tarnobrzeg. Na pokrytym lodem akwenie znajdowała się sarna, która nie mogła samodzielnie opuścić zbiornika. Zabezpieczeni strażacy przy pomocy sań lodowych pomogli przetransportować zwierzę na brzegu”Do nietypowego zdarzenia zostali zadysponowani strażacy z JRG Tarnobrzeg. Na pokrytym lodem akwenie znajdowała się sarna, która nie mogła samodzielnie opuścić zbiornika. Zabezpieczeni strażacy przy pomocy sań lodowych pomogli przetransportować zwierzę na brzegu” – relacjonuje przebieg akcji asp.sztab. P. Stepien.
Źródło: PSP Tarnobrzeg

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.