Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

39-latek z Podkarpacia podejrzany o pedofilię zatrzymany w Tarnowie. Umawiał się z 12-letnim dzieckiem

Pracownicy Fundacji ECPU Polska w piątek 12.04.2024 roku w Tarnowie ujęli pedofila, który chciał spotkać się z nastolatką na terenie miasta. Ujęty przez nich mężczyzna został przekazany tarnowskim policjantom wydziału kryminalnego, którzy doprowadzili go do tarnowskiej prokuratury. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek w godzinach popołudniowych pracownicy Fundacji ECPU Polska – łowcy pedofili przekazali informację tarnowskim policjantom, że w Tarnowie w rejonie Gemini Park ma spotkać się mężczyzna z dzieckiem w wieku 12 lat. Prowadzona korespondencja z osobą podająca się za 12-latkę z nieznanym mężczyzną trwała od 27.03. Kulminacja nastąpiła w piątek, kiedy to mężczyzna zaproponował spotkanie w rejonie galerii handlowej Gemini Park w Tarnowie. Łowcy pedofilii zorganizowali spotkanie w tym miejscu, na którym pojawił się mężczyzna.

Został przez nich ujęty, a następnie przekazany wraz z materiałem dowodowym policjantom wydziału kryminalnego tarnowskiej Policji. Ze względu na stan nietrzeźwości trafił on do policyjnej izby zatrzymań, a następny dzień został doprowadzony do tarnowskiej prokuratury. Zatrzymanym mężczyzną okazał się 39-letni mieszkaniec Podkarpacia, który w prokuraturze usłyszał zarzuty określone w artykułach 200 i 200a kodeksu karnego. Prokurator zastosował wobec niego środki wolnościowe w postaci dozoru Policji w miejsce jego zameldowania oraz zakaz opuszczania kraju. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.