Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zabierz drzewko od leśnika i posadź go na swojej ziemi

12 kwietnia ( piątek) w ramach ogólnopolskiej akcji #sadziMY zapraszamy po odbiór sadzonek rodzimych gatunków drzew🌳

Nadleśnictwo Dębica będzie rozdawało drzewka na placu przy swojej siedzibie ( Dębica ul. Rzeszowska 142). W godzinach od 09:00 do 15:00. Zapraszamy do zabrania i posadzenia swojego drzewka 💚

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.