Previous
Next
Previous
Next

III Dębicka Motoorkiestra

1245Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników 4 kółek na III Motoorkiestrę czyli superoes, który dzięki uprzejmości władz odbędzie się 12 stycznia 2014r. w samym centrum Dębicy. Start będzie zlokalizowany na ul. Strumskiego, a po paru nawrotach zawodnicy będą finiszowali na ul Piekarskiej. Aby wystartować w imprezie wystarczy posiadać samochód, ubezpieczenia OC i NNW, kask oraz dużo chęci. Przewidujemy 3 przejazdy trasy, wpisowe płatne w dniu zawodów będzie wynosiło 50 zł, z czego 20 zł wrzucamy do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W trakcie zawodów na Rynku w muszli koncertowej będzie można wylicytować gadżety oraz przejazdy pokazowe z zawodnikami biorącymi udział w imprezie. Już za kilka złotych będzie można sprawdzić czasy przyspieszenia poszczególnych aut i granicę przyczepności dębickich ulic, słowem rajdowe emocje w pigułce. Przejazdy te odbędą się zaraz po przejazdach wyścigowych, a cały dochód z licytacji będzie przeznaczony na WOŚP.

Przy trasie zawodów wyznaczone zostały miejsca widokowe dla kibiców zaznaczone na załączonej mapce. Zapraszamy wszystkich do udziału w prawdziwym kryterium ulicznym.

źródło : Automobilklub STOMIL

http://akstomil.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.