Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na skrzyżowaniu Staszica i Kraszewskiego

policePolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku na skrzyżowaniu ulic Staszica i Kraszewskiego w Dębicy. W wyniku doznanych obrażeń do szpitala przewieziona została kobieta kierująca motorowerem.
Do zdarzenia doszło w środę około godz. 12. na ulicy Staszica w Dębicy. Ze wstepnych ustaleń wynika, że kierująca nissanem primera jadąc ulicą Kraszewskiego nie ustąpiła pierwszeństwa jadącej ulicą Staszica motorowerzystce. Kierująca motorowerem romet, 46-letnia mieszkanka Latoszyna straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w nissana kierowanego przez 24-letnią mieszkankę Głowaczowej. W wyniku doznanych obrażeń do szpitala w Dębicy przewieziono kierującą motorowerem. Kobieta pozostała w szpitalu na dalszym leczeniu. Funkcjonariusze przebadali uczestników zdarzenia na zawartość alkoholu, alkomat wykazał ich trzeźwość. Policjanci pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.