Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

CZTERY PORY ROKU Z TESTEM COOPERA

mosir-logoMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Biegacza Maratończyk Dębica zapraszają na kolejną edycję Testu Coopera. CZTERY PORY ROKU Z TESTEM COOPERA taką przyjmujemy nazwę na tegoroczne bieganie. Biegi odbywać się będą w każdej porze roku tzn. zima – 15 marzec; wiosna – 31 maj; lato – 2 sierpień; jesień – 18 październik. Zapraszamy osoby, które wcześniej brały udział w teście, jak i pozostałych miłośników biegania, którzy chcą poddać się sprawdzianowi. Udział w teście jest bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma certyfikat z wynikiem testu. Zapisy – tylko osoby pełnoletnie – przyjmowane są na miejscu testu. Zawodnicy, którzy ukończą 4 biegi – otrzymają pamiątkowy medal oraz wezmą udział w losowaniu nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów. Test odbędzie się na stadionie ZSZ Nr 1 przy ul. Rzeszowskiej 78 (Mechanik) w sobotę 15 marca o godzinie 15.00.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.