Previous
Next
Previous
Next

Oświadczenie Posła Jana Warzechy w sprawie Memoriału Smoleńskiego.

IMG_1824Do naszej redakcji poseł Jan Warzecha przesłał oświadczenie w sprawie sobotniej uroczystości odsłonięcia Memoriału Smoleńskiego. Poniżej prezentujemy jego treść.
„Cała uroczystość odsłonięcia Memoriału w ocenie uczestników przebiegła wzorcowo. Otrzymałem szczere gratulacje od obecnych parlamentarzystów i wicemarszałka Sejmu z prośbą o przekazanie ich dla wszystkich organizatorów. Ja również gratuluję i serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w organizację tej pięknej uroczystości, a także przybyłym mieszkańcom, których mogę nazwać prawdziwymi patriotami. Niektóre media akcentują w swoich artykułach gwizdy grupki SLD-wskich działaczy podczas samego aktu odsłonięcia Memoriału. Dziwi obecność wśród tej grupki Edwarda Brzostowskiego, bo to przecież on nie godząc się na przeniesienie fontanny w inne miejsce, sam wskazywał podczas spotkania konsultacyjnego w Urzędzie Miejskim na posadowienie Memoriału na Placu Mikołajkowów .Ta nieliczna grupa gwiżdżących to, mam nadzieję przedstawiciele wymierającej formacji, a sam fakt gwizdów podczas osłonięcia pomnika i przepięknej i wzruszającej muzyki Michała Lorenza –Wyjazd z Polski, który to utwór u każdego wrażliwego Polaka wyciska łzy, jest przejawem braku ludzkich uczuć i braku kultury. Ja im z całego serca współczuję, ale współczuje także tym, którzy podjęli się kiedyś trudu ich wychowania.”

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.