Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Sprzątanie Kozłowa

SAM_0933Pod koniec marca odbyło się czwarte sprzątanie Kozłowa zorganizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Kozłowa. Jak co roku głównym inicjatorem jest prezes stowarzyszenia Tomasz Pazdan wraz z Radnym Rady Gminy Dębica Grzegorzem Świder przy współpracy Urzędu Gminy Dębica.
W piękny sobotni wiosenny poranek stawiło się ok. 40 dzieciaków oraz 9 osób dorosłych chętnych do udziału w akcji sprzątania. Należy nadmienić, iż w akcji wzięło udział kilka dzieciaków z zaprzyjaźnionego sołectwa Pustynia. Podzieleni na 8 grup wyruszyliśmy w teren. Akcja sprzątania trwała ok. 2 godzin podczas której zebraliśmy ok. 30 worków śmieci z czego połowa była przesortowana. Analizując poprzednie akcje sprzątania należy zauważyć, iż w pierwszym roku zebranych zostało 63 worki śmieci, a obecnie jest ich prawie o połowę mniej.
Jak co roku po zakończeniu akcji zabraliśmy dzieciaki na tradycyjne ognisko z poczęstunkiem, gdzie dzieciaki i dorośli otrzymali słodycze, napoje i smażoną kiełbaskę. A wszystko to odbyło się na posesji u przesympatycznych i zaangażowanych w akcję Pauliny i Justyny Hajdon.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy ponownie za rok.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.