Previous
Next
Previous
Next

Usiłował włamać się do bankomatu

police1Policjanci z komisariatu w Brzeźnicy ustalili mężczyznę, który usiłował włamać się do bankomatu. 27-latek przyznał się do przedstawionych mu zarzutów. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 
Zgłoszenie o próbie włamania do bankomatu w Pustkowie policjanci przyjęli 5 maja. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze ustalili sprawcę tego czynu. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec Brzeźnicy. Podczas prowadzonych czynności mężczyzna przyznał się również do próby włamania do tego samego bankomatu w październiku 2013 roku.
 
27-latek usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Obie próby włamania do bankomatu nie powiodły się, jednak uszkodzenia bankomatu jakie spowodował mieszkaniec Brzeźnicy, bank wycenił na kwotę ponad 3 tysięcy złotych. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy
Źródło. Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.