Previous
Next
Previous
Next

Wyróżnienie „Lider Województwa Podkarpackiego 2014 ” oraz certyfikat „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego” dla „Wodociągów Dębickich” sp. z o.o.

Wodociągi -lider 2014
Mieczysław Łagowski – Prezes Zarządu Izby Przemysłowo-Handlowej w Rzeszowie, Agnieszka Jamróz, Jacek Gil – przedstawiciele Wodociągów Dębickich oraz Bogdan Romaniuk – Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego

18  czerwca w sali Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie przedstawiciele „Wodociągów Dębickich” – Jacek Gil i Agnieszka Jamróz, z rąk Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Bogdana Romaniuka, odebrali piątą już z kolei statuetkę „Lidera Województwa Podkarpackiego” oraz certyfikat „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego.”
Jak podkreślił Prezes Izby Przemysłowo-Handlowej w Rzeszowie – Mieczysław Łagowski wyróżnienia te potwierdzają wysoką jakość świadczonych usług, przejrzystość działalności gospodarczej oraz dobrą współpracę w samych firmach. Przyznana nagroda jest wynikiem pracy wszystkich pracowników zatrudnionych w „Wodociągach Dębickich”. Aby wziąć udział w konkursie Firma poddała się surowej weryfikacji prowadzonej przez Izbę Przemysłowo-Handlową .
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.