Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Powstanie Komitet Wyborczy Edwarda Brzostowskiego

IMG_5442Edward Brzostowski ( na fot obok), były burmistrz Dębicy zapowiada utworzenie własnego komitetu wyborczego. Ale sam nie zamierza startować w wyborach. Zapowiada poparcie kandydata na burmistrza, którym najprawdopodobniej będzie Marek Kamiński.
To dość nieoczekiwany zwrot – bo do tej pory spodziewano się, że Brzostowski i ludzie z nim związani wystartują z SLD, z którym zawsze był kojarzony i którego nigdy się nie wypierał. Jednak notowania samego SLD ostatnio nie są najlepsze a marka „Brzostowski” wciąż jest bardzo dobrze kojarzona przez setki mieszkańców Dębicy. Komitet Wyborczy Edwarda Brzostowskiego może okazać się mocnym graczem w jesiennych wyborach. Kandydatem którego poprze Brzostowski będzie, najprawdopodobniej, Marek Kamiński, jego były zastępca z czasów gdy rządził miastem. Gdy Brzostowski przegrał wybory z Wolickim Marek Kamiński utrzymał się na funkcji dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy, ale w ostatnich wyborach, w drugiej turze niefortunnie poparł Mariusza Szewczyka. Wolicki zwolnił Kamińskiego tłumacząc to między innymi tym, że utracił jego zaufanie. Niesłabnącym zaufaniem Kamiński cieszy się wciąż u Brzostowskiego, który najprawdopodobniej wystawi go jako kandydata swojego komitetu na burmistrza Dębicy. Zapowiada jednocześnie, że jeśli on wygra będzie jego społecznym doradcą i będzie pomagał mu rządzić.
Kamiński to oddana Brzostowskiemu osoba, która mimo, że nie ma pomiędzy nimi obecnie żadnej zależności wciąż mówi do niego „szefie”, lub „panie ministrze”. Obecnie pełni funkcję dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pustkowie Osiedlu.
IMG_5245
Marek Kamiński jest dyrektorem GOSiR w gminie Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.