Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Zawierzbiu, trzy osoby ranne

111111111111111Do zdarzenia doszło w sobotę około 15.30 w Zawierzbiu. W wyniku zderzenia się dwóch pojazdów do szpitala w Dębicy przewieziono trzy osoby. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący fordem escortem jadąc w kierunku Góry Motycznej na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas jezdni doprowadzając do czołowego zderzenia z mazdą 6. Wskutek doznanych obrażeń do szpitala w Dębicy przewieziono kierowców, 22-letniego mieszkańca Róży oraz 28-letnią mieszkankę Dębicy kierującą mazdą wraz z jej 23-letnim pasażerem.
Badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierowców. Policjanci pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Żyrakowie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.