Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

A kogóż to nóżki? Cudne takie?

nózkaKobiece nogi są jak magnes, zawsze przyciągają wzrok i uwagę. Również fotografa. To urocze zdjęcie wykonaliśmy dziś w Dębicy. Nogi należą do pięknej kobiety, ale kim ona jest? To pytanie kierujemy do naszych Czytelników – do kogo należą te nogi? Maile z odpowiedziami prosimy przesyłać na adres redakcja@gryfmedia.pl. Dla pierwszej osoby, która poda prawidłową osobę czeka nagroda niespodzianka.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.