Previous
Next
Previous
Next

I KLASA HOKEJOWA

Podręczniki zakupione, plany lekcji rozpisane, pierwszoklasiści ruszyli do szkół. Nauczyciele dwoją się i troją, by ułatwić im zmianę otoczenia i uatrakcyjnić naukę na poziomie wczesnoszkolnym, a dyrektorzy poszerzają ofertę zajęć w ramach tzw. klas profilowych.
Zgodnie z zapowiedziami, w SP 5 i SP 11, powstały w tym roku klasy o profilu hokejowym.
Dyrektorzy W. Broda i W. Iwasieczko wraz z władzami Uczniowskiego Klubu Hokejowego Dębica, przygotowywali się do tego przedsięwzięcia opracowując wspólnie plan lekcji szkolnych i treningów na lodowisku tak, by optymalnie dostosować je do możliwości pierwszaków.
Widać już pierwsze pozytywne efekty! Maluchy coraz śmielej poruszają się w pełnym stroju hokeisty, odjeżdżają od band, podejmują próby samodzielnej jazdy na łyżwach i wykonują proste ćwiczenia, pod okiem trenerów- A.Burnata i M.Wiktora.
Pomysł klas hokejowych został entuzjastycznie przyjęty nie tylko przez rodziców, ale także przez firmy TC Dębica i Tikkurila, które objęły pełen patronat nad grupą naborową hokeja.
Brawo hokej!
Dorota Gawle

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.