Previous
Next
Previous
Next

List Moniki Matusik do mieszkańców Dębicy

matusik-wizSzanowni Państwo,
Zwracam się z serdeczną prośbą o poparcie mnie w wyborach samorządowych do Rady Miejskiej 16 listopada. PO raz pierwszy będziecie mieli Państwo okazję zagłosować w okręgach jednomandatowych, głosując nie na partię polityczną ale na człowieka. Dlatego zdecydowałam się startować w wyborach do Rady Miejskiej z listy nr 25. Zamierzam w Radzie Miasta pracować na rzecz dzieci i młodzieży. Pragnę pomagać ludziom starszym w rozwiązywaniu ich problemów. Jako osoba kreatywna, przebojowa pełna optymizmu ubolewam, iż Dębica nie ma żadnych perspektyw rozwoju. Nie dziwi mnie fakt emigracji młodych ludzi w poszukiwaniu lepszego bytu.
Mając za sobą kilka projektów, imprez społecznych oraz inicjatyw charytatywnych niosących pomoc potrzebującym wierzę, że dzięki Państwa wsparciu a mojemu zaangażowaniu Dębica będzie tętniła życiem, będzie rozwojowa dla aktywnych, młodych
a bezpieczna dla starszych.
Z wyrazami szacunku
Monika Matusik
                                                         

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.