Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Ograją Rokosza? PiS rozmawia z PSL o ewentualnej koalicji w powiecie

Rysunek4To czy Rokosz będzie rządził w dębickim starostwie wcale jeszcze nie jest przesądzone. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć właśnie trwają rozmowy o utworzeniu ewentualnej koalicji PiS -PSL. W tej sytuacji Ruch Integracji Społecznej ze swoimi czterema mandatami zostałby zepchnięty do opozycji.
PSL jest zwycięzcą w tych wyborach ma 9 mandatów. PiS zdobył ich 7. Razem daje to 16 głosów i pozwala utworzyć stabilną większość. RIS ma tylko cztery mandaty i w ewentualnej koalicji z PSL miałby teoretycznie 13 głosów w 25 osobowej radzie powiatu. W takiej sytuacji Stanisław Rokosz architekt sukcesu opozycji w powiecie może zostać zwyczajnie ograny przez kolegów z którymi jeszcze do niedawna szedł w opozycji do starosty Bielawy. Byłoby to zaskakujące rozwiązanie, ale utrata władzy w starostwie przez PiS byłaby katastrofą dla posła Jana Warzechy w szczególności.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.