Previous
Next
Previous
Next

Kolędowali z „Morsami” w Domu Seniora

Od trzech lat Zespół Ludowy „Morsy” odwiedza z kolędami Dom Seniora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W tym roku spotkanie odbyło się 30 stycznia. Wszystkie kolędy zespół śpiewał wspólnie ze zgromadzonymi w budynku przy ulicy Rzeszowskiej seniorami. Śpiewnik kolęd przygotował jeden z uczestników zajęć w Domu Seniora.
W spotkaniu z seniorami wzięły także udział Małgorzata Kędzior, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Marzena Socha, zastępca dyrektora ośrodka życząc wszystkim seniorom dobrego roku w zdrowiu i wielu lat życia. Wspólne kolędowanie w radosnej atmosferze i przy smacznym poczęstunku trwało ponad dwie godziny.
 
 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.