Previous
Next
Previous
Next

Spotkania w sprawie opracowania strategii rozwoju Dębicko-Ropczyckiego Obszaru Funkcjonalnego- konsultacje społeczne

Zapraszamy na konsultacje społeczne w ramach zadania pn. „Opracowanie strategii rozwoju Dębicko-Ropczyckiego Obszaru Funkcjonalnego” Podczas spotkania konsultacyjnego zostaną zaprezentowane opracowania stworzone w ramach ww. zadania tj.: delimitacja, analiza porównawcza oraz diagnoza Dębicko-Ropczyckiego Obszaru Funkcjonalnego.
Więcej informacji można uzyskać w pok.20 lub pod numerem telefonu (14) 680 33 23,
osoba do kontaktu: Pan Alan Kuczek.
Prosimy o Potwierdzenie przybycia do dnia 17.02.2015r. na adres mailowy: promocja2@ugdebica.pl lub telefonicznie pod numerem: (14) 680 33 20.
19.02. godz. 15.00- Grupa II (członkowie organizacji pozarządowych, zarządzający organizacjami pozarządowymi);
26.02 godz. 13.00- Grupa III (przedsiębiorcy);
27.02 godz. 13.00- Grupa I (bezrobotni, emeryci, niepełnosprawni, samorządowcy, mieszkańcy).
źródło: Urząd Gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.