Previous
Next

Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Wójta Gminy Jodłowa Roberta Muchy

mucha-ok2W dniu 29 marca 2015 r. na Sali Gimnastycznej w Jodłowej odbył się Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Wójta Gminy Jodłowa z cyklu Grand Prix Polski Południowo-Wschodniej.
Do Jodłowej zjechało 72 zawodników z różnych miejsc Polski Południowo – Wschodniej. Turniej otworzył Wójt Gminy Jodłowa Robert Mucha, który życzył wszystkim brydżystom wygranych szlemów oraz udanych impasów i wistów. Sędzią zawodów był Pan Marek Rusek. Wszyscy uczestnicy turnieju grali na tych samych rozdaniach. Późniejsze rezultaty osiągane przy stołach zostały wprowadzane do urządzenia mobilnego potocznie zwanego „pierniczkiem” i przekazywane do serwera. Wyniki wyświetlane były na bieżąco na tablicy, jak również można je było śledzić on-line za pomocą internetu. Zwycięzcami turnieju okazała się para Wojciech Paszko i Stefan Skowron z Tarnobrzega, który uzyskała dobry wynik 64,54%. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z Tarnowa Adama Krysa i Jarosław Jurkiewicz 59.52%, a trzecie reprezentanci województwa świętokrzyskiego Zbigniew Borkowski i Tadeusz Sobota 59.14%. Najlepsi zawodnicy otrzymali z rąk Wójta Gminy Jodłowa puchary i nagrody. Jedną z nagród były portrety wykonywane przez portrecistę. Turniej został zorganizowany przy współpracy Podkarpackiego Związku Brydża Sportowego oraz Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej. Brydż to gra, która łączy elementy logiki, matematyki i psychologii, dzięki czemu stawia zawodników przed problemami, które rozwijają kreatywne myślenie, a znajomości zawarte przy stoliku pozostają na lata.
Link do strony ze szczegółowymi wynikami http://www.pwzbs.pl/Wyniki/gpppw/2015/W-150329.html
źródło. UG Jodłowa

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.