Previous
Next

2 kwietnia Klub Endorfina Fitness & Squash obchodził swoje pierwsze urodziny !

12901516_627480607401765_2750252903096812020_oZ tej okazji przygotował dla swoich klubowiczów i nie tylko mnóstwo atrakcji. Wstęp w tym dniu dla był darmowy dla Wszystkich. Wystartowaliśmy dwiema godzinami zajęć Les Mills – Body Combat oraz GRIT. Zajęcia prowadziła Master Instruktor Les Mills Edyta Długa.
Dla amatorów wypraw rowerowych odbył się Maraton Spinning. Trwające 3 godziny zajęcia poprowadzili instruktorzy z Rzeszowa – Monika  i Robert Dziedzic oraz Robert Archacki, na co dzień prowadzący Spinning w Endorfinie.  
A dla osób lubiących taniec Maraton Zumby ! Gość specjalny Kinga Skórka specjalnie dla Wszystkich przygotowała 2 godziny tanecznej zabawy.
 Nie zabrakło też czegoś dla wszystkich grających w Squasha. Zorganizowaliśmy turniej, w którym udział wzięli członkowie klubu. Zwycięzcą został Bartosz Gadomski. Równocześnie odbywały się zajęcia dla najmłodszych, gdzie wraz z animatorką Karoliną Stępniowską dzieci aktywnie spędzały swój czas.
Zajęcia to nie wszystko – po nich odbyło się After Party, na które zaproszeni byli Klubowicze Endorfiny. Impreza rozpoczęła się pokazem tańca adeptów Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance. Motywem przewodnim imprezy był film Dirty Dancing.
Dziękujemy firmom : Szkoła Tańca i Ruchu Soul Dance, Cukiernia Basara, Adidas, Mary Kay, Lion Fitness, Olimp Labs, Olimp Sport Nutrition, Quality Art oraz Extreme Fitness Mielec, które zaangażowały się w pomoc w organizowaniu imprezy oraz ufundowały nagrody dla uczestników maratonów.
Szczególne podziękowania również dla Doriana Kapiszewskiego, który przez cały dzień towarzyszył nam z aparatem i jest autorem wszystkich zdjęć. 
źródło: Klub Endorfina Fitness & Squash

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.