Previous
Next

Józef Sieradzki: Posadźmy na skarpach lawendy!

sieradzkiMarzy mi się takie lawendowe skrzyżowanie – mówi radny Rady Miejskiej w Dębicy Józef Sieradzki. Skrzyżowanie ulic Głowackiego i Kościuszki to – zdaniem radnego -idealne miejsce, aby posadzić tam te rośliny.
Na ulicy Kościuszki w okolicach Placu Solidarności oraz w rejonie stacji paliw, tuż przed wiaduktem są strome skarpy i tam właśnie radny Sieradzki proponuje posadzić lawendy. – To bardzo piękne rośliny, dodatkowym ich atutem jest zapach – przekonuje do swojego pomysłu Józef Sieradzki. Jeżdżąc po Polsce czy Europie niejednokrotnie widziałem ulice czy skrzyżowania obsadzone tą rośliną, wyglądały pięknie.
Radny jest zdeterminowany, aby jego pomysł wcielić w życie, bo lawenda to nie tylko piękne kwiaty, ale coś więcej. – Zapach lawendy działa uspokajająco, a świętego spokoju czasem nam w mieście brakuje – dodaje śmiejąc się radny.
Zapowiada, że jeśli miasto nie sfinansuje tego pomysłu, sam zdobędzie środki na ten cel. – Zorganizuje zbiórkę aby zakupić odpowiednią ilość sadzonek lawendy – zapowiada Józef Sieradzki. To byłoby, piękne lawendowe skrzyżowanie – rozmarza się radny Sieradzki.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.