Previous
Next

Piesek „Amik” nr 492 (kojec nr 6) – szuka domu.

Amik nr 492Młodziutki i niedużych rozmiarów piesek. Do Przytuliska trafił bardzo zaniedbany i dzięki uprzejmości jednego z Psich Salonów Piękności dziś wygląda jak „model na wystawę.” Psiak jest po przejściach, momentami jeszcze bojaźliwy i nieufny. Codziennie jest coraz bardziej otwarty na kontakty z ludźmi i innymi psami. Ładnie już chodzi na smyczy. Będzie wymagał jeszcze pracy z nowym opiekunem i budowania zaufania i nauki jak się żyje z ludźmi, czystości oraz pielęgnacji sierści.
 
!!! UWAGA:
WARUNKIEM ADOPCJI PSA AMIKA JEST WIZYTA PRZEDADOPCYJNA W NOWYM DOMU
 
Psa można oglądać w:
 
PRZYTULISKO DĘBICA przy ZUM DĘBICA
(druga brama za Stacją Paliw „DEZAKO”)
ul. Ratuszowa 12
39-200 Dębica
tel.: (014) 681 64 86 (w godz.: 07:30-14:30, od Pn.-Pt.)
 
Adopcja jest bezpłatna.
Pies posiada książeczkę zdrowia, wszystkie aktualne szczepienia oraz jest odrobaczony.
Istnieje możliwość darmowej kastracji psa.
 
Uwaga: Psy z Przytuliska Dębica nie są oddawane na łańcuch i nie wolno ich rozmnażać!!!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.