Previous
Next

Dejzi nr 495Dejzi nr 495 (kojec nr 2) – szuka domu.

Dejzi nr 495Dejzi nr 495 (kojec nr 2) – szuka domu.
Młoda suczka w typie Husky, sierść w kolorze srebrno – szarym, oczy błękitne. Suczka trafiła do Przytuliska zaniedbana i wychudzona. Powoli dochodzi do siebie. Jest spokojna i nie agresywna. Z innymi psami różnie się dogaduje. Na koty z reguły nie zwraca uwagi. Na smyczy chodzi bardzo ładnie, pilnuje się opiekuna.
WARUNKIEM ADOPCJI SUCZKI JEST WIZYTA PRZEDADOPCYJNA W NOWYM DOMU.
 
Suczkę można oglądać w: PRZYTULISKO DĘBICA przy ZUM DĘBICA
(druga brama za Stacją Paliw „DEZAKO”)
ul. Ratuszowa 12
39-200 Dębica
tel.: (014) 681 64 86 (w godz.: 07:30-14:30, od Pn.-Pt.)
Adopcja jest bezpłatna.
Suczka posiada książeczkę zdrowia, jest odrobaczona i zaszczepiona przeciwko wściekliźnie.
Sterylizacja suczki jest obowiązkowa – darmowa.
Uwaga: Psy z Przytuliska Dębica nie są oddawane na łańcuch i nie wolno ich rozmnażać!!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.