Previous
Next

Salon fryzjerski LaVania Anny Ziomek – styl , komfort i pełne zadowolenie

Pani Ania
Anna Ziomek – właścicielka salonu fryzjerskiego LaVania

Rzadko kiedy jesteś zadowolona z nowej fryzury? Ciągle zmieniasz fryzjera? Twoje włosy mimo interwencji stylisty nadal kiepsko wyglądają? Mamy dla Ciebie ratunek!
Salon fryzjerski LaVania Anna Ziomek znajduje się w Dębicy przy ulicy Żuławskiego 3 w siedzibie Pracowni Wdzięku i Urody . W jego ofercie można znaleźć strzyżenie damskie i męskie , modelowanie , koloryzację , fryzury okolicznościowe oraz wiele innych zabiegów poprawiających wygląd i kondycję naszych włosów. LaVania to miejsce gdzie można zapomnieć o codzienności , odpocząć przy kawie i pozwolić się upiększyć. Nowoczesny wystrój sprzyja relaksowi , a miła , profesjonalna obsługa sprawia , że klienci są zadowoleni i z entuzjazmem rekomendują gabinet dalszym znajomym. W studiu Pani Ani Ziomek nasze włosy rozkwitną na nowo. Ta sympatyczna i charyzmatyczna fryzjerka w swoim lokalu potrafi wyczarować piękne fryzury , które zachwycają perfekcją i jakością wykonania. Tak więc Drodzy Państwo jeśli szukacie salonu fryzjerskiego , który sprosta waszym oczekiwaniom to jest to właśnie LaVania! Tel: 501 201 901
Zobacz nas na FB https://www.facebook.com/Studio-fryzjerskie-LaVania-Anna-Ziomek-1490644491151587/?fref=ts&__mref=message_bubble
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.