Previous
Next

Przybędzie miejsc w przedszkolu w Dobrkowie

Gmina Pilzno pozyskała ponad 283 tys. zł dofinansowania na rozbudowę i przebudowę przedszkola w Dobrkowie. W efekcie inwestycji w placówce m.in. znacznie poprawią się warunki lokalowe, zostanie doposażony plac zabaw i zakupiony nowoczesny sprzęt dydaktyczny. Na tym nie koniec, ponieważ w wyniku przebudowy przedszkole będzie mogło utworzyć nową grupę dla 25 dzieci.
Budynek zostanie rozbudowany o klatkę schodową wraz z windą. Zaplanowano także modernizację pomieszczeń na salę zajęć i sanitariaty. Projekt zakłada również zakup m.in. komputerów i urządzeń peryferyjnych, sprzętu audiowizualnego oraz mebli do sal.
Dofinansowanie pochodzi z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020 w ramach  działania 6.4. „Infrastruktura edukacyjna, pod działania 6.4.1 Przedszkola”. Całkowity koszt inwestycji wyniesie ok. 340 tys. zł. Termin zakończenia projektu przewidziano na marzec 2018 roku.
13781880_1108000482598394_3063199357863112965_n
źródło;Gmina Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.