Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Olimp Labs Oficjalnym Partnerem Tour de Pologne

olimpNajlepsi zawsze szukają partnerów na swoim poziomie, dlatego właśnie dziś rozpoczyna się współpraca pomiędzy firmą Olimp Laboratories a Lang Team i Tour de Pologne.Firma Olimp Laboratories została Oficjalnym Partnerem 74. Tour de Pologne.
– Od wielu lat jesteśmy obecni w polskim sporcie, wspieramy różne imprezy, drużyny czy też poszczególnych sportowców. Tworzymy produkty, które wspomagają ich w codziennym treningu, wysiłku, w drodze do sukcesów. Teraz przyszedł czas, by połączyć siły z największym w naszym kraju wyścigiem kolarskim Tour de Pologne, naszą wizytówką także poza granicami kraju. To była tylko kwestia czasu, kiedy nasze drogi się zejdą. Tutaj duże zasługi ma Stanisław Czaja [były znakomity kolarz, obecnie trener red.], który doprowadził do naszego pierwszego spotkania – mówi Stanisław Jedliński, Prezes Zarządu Olimp Laboratories sp. z o.o., który jest miłośnikiem sportów motorowych. – Przed samochodami była pasja rowerowa. W młodości pokonywałem długie trasy na rowerze, po 200 km. Zamiłowanie w kierunku rowerów więc było, jest i będzie. To początek naszej współpracy – dodał.
Ponad 25 lat doświadczeń Olimp Labs
Olimp Laboratories sp. z o.o. jest polską firmą farmaceutyczną założoną w 1990 roku. Spółka prowadzi działalność w ramach Grupy Kapitałowej, w skład której wchodzą Nutrifarm Sp. z o.o. oraz Olimp Laboratories GmbH w Niemczech, we Włoszech i w Hiszpanii oraz oddział w USA.
W ramach wieloletniej strategii rozwoju prac badawczych w sierpniu 2015 r. spółka Olimp Laboratories oddała do użytku Ośrodek Badawczo-Rozwojowy – jeden z najbardziej innowacyjnych w Europie w branży suplementów diety i farmaceutyków. Tylko w ostatnich 10 latach Grupa Kapitałowa Olimp – Nutrifarm zainwestowała w nowe technologie i rozwój ponad 315 mln zł.
Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój możliwa jest produkcja farmaceutyków najwyższej jakości w konsekwencji pozwalających dbać o zdrowie Klienta w najlepszy sposób. Dbałość o jakość i bezpieczeństwo produkowanych preparatów firma została doceniona również za granicą, uzyskując status przedsiębiorstwa międzynarodowego, którego produkty eksportowane są do ponad 70 państw. – Na pierwszym miejscu u nas zawsze była jakość, za wszelką cenę. Nie wchodziliśmy w żadne kompromisy, gdyby miała na tym ucierpieć jakość. Dlatego znajdujemy się na niemal wszystkich kontynentach – zauważa prezes Jedliński.
Misją firmy jest zapewnienie Klientom lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności. Jej realizacja możliwa jest dzięki rozwojowi współpracy naukowej z uniwersytetami i ośrodkami badawczymi a także ciągłym inwestycjom w zaplecze technologiczne. Olimp Labs stale zwiększa swój potencjał naukowo–badawczy umożliwiający produkcję prawdziwie skutecznych i innowacyjnych farmaceutyków.
Mocny partner Tour de Pologne
– Cieszymy się, że tak prężnie działająca firma dołączyła do naszej drużyny. Jestem szczęśliwy, że polska firma może się promować w polskim wyścigu. Dzięki naszej współpracy tegoroczny Tour będzie zawierał kilka nowości. W tym roku zmieniliśmy nieco jego trasę. Jedno jest pewne, wystartujemy z Krakowa, bo to miasto, które dla Tour de Pologne UCI World Tour jest tak samo ważne jak Paryż dla Tour de France – mówi Czesław Lang, Dyrektor Generalny Lang Team. – Z panem Stanisławem Jedlińskim, twórcą Olimp Laboratories, mamy bardzo podobną historię. On zaczynał od zera i dziś jest światową marką, z siedmioma oddziałami od Europy po Stany Zjednoczone. My też budowaliśmy Tour de Pologne właściwie od zera aż po miejsce w kalendarzu UCI World Tour. Poza tym, wspólnie z Olimp Laboratories pokażemy jak potrzebne jest w kolarstwie odpowiednie – powtarzam: odpowiednie! – wspomaganie. A oni są w tym mistrzami – dodaje Czesław Lang.
Etap V: Olimp Nagawczyna – Rzeszów
74. Tour de Pologne potrwa od 29 lipca do 4 sierpnia. Jego trasę poznamy 15 maja podczas gali, która odbędzie się na torze kolarskim BGŻ BNP Paribas w Pruszkowie. Dziś możemy zdradzić szczegóły V etapu wyścigu Olimp Nagawczyna – Rzeszów, który odbędzie się 2 sierpnia i będzie liczył 130 km.
Start honorowy zaplanowano w niedalekiej Pustyni, obok nowoczesnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Olimp Laboratories. Stąd kolarze przejadą do Nagawczyny, gdzie obok głównej siedziby firmy odbędzie się ostry start do V etapu, którego meta będzie w Rzeszowie. – Wielkie kolarstwo wraca do Dębicy. Pamiętam, jak ulicami naszego miasta jechał Wyścig Pokoju, teraz pojawi się Tour de Pologne – mówił Mateusz Borek, dziennikarz Polsatu Sport, który prowadził konferencję dotyczącą podpisania umowy pomiędzy Olimp Laboratories i Lang Team.
Informacja i zdjęcia: Olimp Labs

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.