Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Rodzinny Festyn Parafialny w Latoszynie już 4 czerwca

festynParafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa Dębica – Latoszyn zaprasza na Rodzinny Festyn Parafialny pod patronatem burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka i wójta Gminy Dębica Stanisława Rokosza, który odbędzie się 4 czerwca na placu koło Domu Parafialnego. Początek festynu godz. 14.30.
W programie :
– występ scholi „Serduszka” oraz zespołów muzycznych działających przy świetlicy „Iskierka”
– programy muzyczne uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 i 12 oraz Zespołu Szkół w Latoszynie
– młodzieżowa modlitwa uwielbienia
– gry i zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, rywalizacja między osiedlami
– pokazy Policji i Straży Pożarnej
– konkursy z nagrodami (skuter, rower, sprzęt ogrodniczy)
Celem festynu którego gwiazdą będzie zespół muzyczny „Każdy Boga Chwali” jest wspólne, rodzinne przeżycie niedzieli i zebranie funduszy na działania podejmowane przez parafialna Caritas.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.