Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dzisiaj otwarcie wystawy „Ocalmy od zapomnienia”

wystawa-ocalmy-od-zapomnienia-20170911085537Dzisiaj (17 września) o godz. 15.30 w Domu Parafialnym przy ul. Orlej 47 (obok kościoła w Dębicy – Latoszynie)  nastąpi otwarcie wystawy „Ocalmy od zapomnienia” prezentującej sylwetki patronów dębickich ulic m.in. Adama Lazarowicza, Józefa Lutaka i Ludwika Marszałka.

Wprowadzenie do tematyki wystawy poświęconej bohaterom ziemi dębickiej poprowadzi historyk Artur Getler. W programie spotkania jest także śpiewanie pieśni patriotycznych i wspomnienia dotyczące patronów dębickich ulic – bohaterów ziemi dębickiej. Wystawę będzie można oglądać przez najbliższy miesiąc.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.