Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Płetwonurek z Przemyśla odnalazł w Wisłoce protezę nogi.

nog3Do bardzo nietypowego zdarzenia zostali wezwani przemyscy płetwonurkowie w sobotę 16 września br. Z informacji uzyskanych od zgłaszającego wynikało, że w Dębicy wchodzący do łódki niepełnosprawny mężczyzna zgubił protezę nogi wartą ponad 10 tys. zł.

Ponieważ przemyska straż pożarna wyposażona jest w specjalistyczne urządzenie do poszukiwania obiektów leżących na dnie, została zadysponowana do tej akcji. Na miejscu okazało się, że warunki nie pozwalają na rozłożenie sonaru więc postanowiono przeszukać dno za pomocą nurka. Po chwili zguba znalazła się i została oddana właścicielowi.

źródło : PSP Przemyśl

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.