Previous
Next
Previous
Next

Ksiądz Jacek Miszczak będzie proboszczem w Łącku

Przez ostatnich kilka lat kierował Radiem RDN w Tarnowie, a od 12 sierpnia będzie pełnił posługę proboszcza w parafii Łącko. Mowa o pochodzącym z Pustkowa księdzu Jacku Miszczaku, który przez wiele lat związany był również z parafią Miłosierdzia Bożego w Dębicy.

-To cudowna zmiana w moim życiu – tak komentuje ks. Miszczak decyzję ks. biskupa Andrzeja Jeża, który skierował go do Łącka. Potrzebowałem jej i ufam, że spełnie pokładane we mnie oczekiwania.

Ks. Jacek swoje obowiązki w Łącku obejmie 12 sierpnia tego roku. Jak można przypuszczać, za jakiś czas w Łącku narodzi się jakaś impreza muzyczna, bo między innymi z takich inicjatyw słynie „rockowy”  ksiądz Miszczak.

-Nie myślałem o tym – przyznaje ks. Jacek. Ale nie wykluczam takiej możliwości, czas pokaże co się wydarzy.

Ksiądz Miszczak zajmował się organizacją Festiwalu Polonia Semper Fidelis w Dębicy i Tarnów Polskiej Piosenki. W Łącku póki co nie ma podobnej imprezy, ale też nigdy nie było tam rockowego księdza proboszcza …

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.