Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. III Gminny Turniej Sołectw – zgłoszenia

W niedzielę, 1 lipca w Słotowej zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w III Gminnym Turnieju Sołectw. Zgłoszeń należy dokonywać za pomocą karty zgłoszenia, którą trzeba przekazać osobiście w sekretariacie urzędu lub poczta elektroniczną na adres: promocja@pilzno.um.gov.pl.

Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń to czwartek, 28 czerwca. Drużyna powinna liczyć 3 osoby, w tym jedną kobietę, a członkowie drużyny mają być mieszkańcami reprezentowanego sołectwa.

Warto mieć w składzie sołtysa lub radnego, ponieważ sołectwo otrzymuje za to dodatkowe 5 punktów. Natomiast aż 10 dodatkowych punktów gwarantuje przygotowanie stoiska prezentującego dane sołectwo.

Uczestnicy turnieju zmierzą się m.in w konkurencjach:  „Gwóźdź programu”, „Rzut gumiakiem” „Pij mleko będziesz wielki” . Najlepsi otrzymają nagrody rzeczowe. Szczegóły w regulaminie

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.