Previous
Next
Previous
Next

Gmina Pilzno. Gimnazjaliści ze Zwiernika najlepsi w powiecie

Do tegorocznego egzaminu gimnazjalnego przystąpiło 200 uczniów z 11 szkół z terenu gminy Pilzno. Najwyższy wynik z języka polskiego osiągnięto w Zwierniku – 81 procent (w powiecie dębickim, tylko Gimnazjum Dwujęzyczne z Dębicy może się pochwalić takim rezultatem). Z kolei z matematyką zarówno w gminie, jak i powiecie najlepiej poradzili sobie podopieczni szkoły w Jaworzu Górnym, ze średnim wynikiem 73 procent.

Szczegóły w załączonym opracowaniu (na podstawie danych z OKE w Krakowie).

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.