Previous
Next
Previous
Next

Dzieci pojechały na wakacje

4 lipca  dzieci w wieku 6 – 18 lat z rodzin objętych pomocą i wsparciem z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy wyjechały na dwutygodniowy letni wypoczynek kolonijny do Szczebrzeszyna woj. lubelskie. Kolonia jest organizowana przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Oświatowo – Wychowawczych im. Teresy Kras z dotacji Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Od wielu lat dębicki MOPS pośredniczy w realizacji kolonii organizowanych przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty. W tym roku otrzymaliśmy 24 miejsca dla dzieci i młodzieży z terenu miasta Dębica. Przez cały czerwiec 2018r. pracownicy Ośrodka prowadzili rekrutację w celu stworzenia 24 osobowej grupy uczestników kolonii w Szczebrzeszynie.

Chętnych nie brakowało gdyż taki wyjazd to dobra forma wypoczynku oraz spędzenie wolnego czasu poza domem w gronie rówieśników. Dzieci będą uczyć się samodzielności oraz współdziałania w zespole podczas zajęć rekreacyjno – sportowych na boisku oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu. Plażowanie i kąpiele na strzeżonym kąpielisku w Zwierzyńcu. Zaplanowano wycieczki autokarowe do Lublina, Zamościa i Zwierzyńca jak również piesze wycieczki ścieżkami: przyrodniczo – dydaktyczną „Szumy nad Tanwią” oraz historyczno – przyrodniczą „Czartowe Pole”.

Źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.