Previous
Next
Previous
Next

Dzisiaj o 17. 00 na Brzegowej spektakl plenerowy dla dzieci

Interaktywny spektakl teatralny pt. „O tym jak Frędzelek i Wiercipiętek spotkali Czapeczkę” w wykonaniu Teatru Trip zostanie wystawiony dzisiaj w Muszli koncertowej przy ulicy Brzegowej o godz.17.00.

Bajka opowiada o losach dwóch skrzatów, które znajdują w lesie czapkę wielkiego maga Hipolita Szare Piórko. Kiedy okazuje się, że został on zamieniony w powietrze, skrzaty postanawiają użyć wszystkich sił, aby go odczarować. By tego dokonać będą potrzebowały pomocy dzieci.

Interaktywne przedstawienie zachęca dzieci do aktywnego trybu życia oraz zwraca uwagę na pozytywne relacje, które powinny istnieć między rodzeństwem.

Czas trwania: ok. 50 minut

Scenariusz: Anna Bączek-Lieber, Joanna Pelon

Reżyseria: Joanna Pelon

Występują:

Agata Śliwa / Aleksandra Fielek

Natalia Kubiak / Katarzyna Dudek

Marcin Lieber

 

Wstęp wolny

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.