Previous
Next
Previous
Next

Moda na surowe wnętrza, czyli parę słów o nowoczesnym wystroju

W dzisiejszych czasach trendy w każdej dziedzinie zmieniają się bardzo szybko. Jeśli chodzi o wystrój wnętrz to jakiś czas temu modne były przytulne, pełne kolorowych, puchatych poduszek i klimatycznych światełek pokoje. Dziś coraz bardziej fascynuje nas powrót do korzeni, czyli drewniane domy, ściany z czerwonej cegły czy cementowe sufity. Surowe wnętrza zawładnęły już nie tylko Instagramem, ale także są coraz częściej spotykane w naszych domach. Nic dziwnego, ponieważ w połączeniu z nowoczesnymi meblami, całość prezentuje się minimalistyczne i bardzo elegancko. O tym, co dokładnie jest teraz w trendach i jak łączyć style, aby otrzymać spójny wystrój dowiecie się niżej!

Urokliwy, nowoczesny salon z betonową ścianą 3D. To możliwe?

Jedną z rzeczy zyskujących coraz szybciej na popularności są betonowe panele 3D. Można je montować na ścianach w każdym pomieszczeniu Twojego domu. W łazience świetnie będą wyglądać na suficie, za to w salonie wyróżnią kominek i sprawią, że to miejsce będzie jeszcze bardziej przytulne. Dzięki wypukleniom 3D płyty te są oryginalne i możemy je idealnie dopasować do naszych wnętrz. Bardzo dużo wzorów i kolorów oferuje zajmująca się tym od lat firma VHCT. Jeśli chcemy uzyskać eleganckie wnętrze warto resztę ścian zostawić w kolorze białym bądź szarym i zakupić meble z ciemnego drewna. Natomiast jeżeli wolimy przytulne wnętrza to świetnym pomysłem jest pomalowanie pokoju na wesołe, żywe kolory oraz stonowanie ich poprzez założenie dekoracyjnych paneli na jednej z nich. Oczywiście znaczenie mają tutaj dodatki – aby uzyskać elegancki efekt warto zakupić mosiężne misy i wazony, a przy bardziej przytulnym pokoju kolorowe poduszki będą strzałem w dziesiątkę.

Surowe wykończenia niejedno mają imię

Jakiś czas temu ludzie oszaleli także na punkcie ścian z czerwonej cegły czy drewnianych dodatków. Naszym zdaniem warto łączyć ze sobą wszystkie te elementy nowoczesnego wystroju, a jeśli zrobimy to z głową otrzymamy bardzo ciekawy efekt. Betonowe panele 3D  zestawmy z drewnianymi meblami, natomiast ceglana ściana świetnie będzie wyglądać z białymi dodatkami i zielonymi kwiatami w wielkich, donicach z betonu architektonicznego. Wart podczas urządzania wnętrza próbować różnych ustawień i wzorów. Zachęcamy do odwiedzenia stron producentów takich designerskich elementów. Często właśnie tam znajdują się zdjęcia wykonanych prac, które mogą nam służyć jako inspiracja podczas projektowania. A przy okazji dowiemy się, co dokładnie nam oferują i możemy skorzystać z fachowych usług.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.