Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Akademia Zdrowia w Dziennym Domu „Senior+”

29 sierpnia 2018, odbyła się kolejna odsłona Akademii Zdrowia. Tematem przewodnim była profilaktyka i higiena zdrowia w każdym wieku.

Dzienny Dom „Senior+” ul. Mościckiego 26 w Dębicy tym razem gościł farmaceutę. Doktor nauk farmaceutycznych Lucyna Samborska, właścicielka apteki „Melisa” w Dębicy, w ciekawy sposób poprowadziła prelekcję pt: „ Zdrowie jest najważniejsze”, przypominając uczestnikom prawidłowy sposób stosowania leków, specyfikę działania poszczególnych ziół oraz suplementów diety, zebranym poradziła również co pić, jeść i jaki styl życia prowadzić, aby cieszyć się długim, zdrowym i szczęśliwym życiem. Po spotkaniu grupowym, uczestnicy spotkania mieli możliwość indywidualnych rozmów i konsultacji. Dodatkową atrakcją Dnia Otwartego, były otrzymane od prelegentki drobne upominki. Całość spotkania zwieńczył spacer po Dziennym Domu Senior + gdzie każdy mógł zajrzeć do poszczególnych pracowni aby zapoznać się z ofertą zajęć.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach Akademii Zdrowia, oraz programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015 – 2020, współfinansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z budżetu państwa za pośrednictwem Wojewody Podkarpackiego realizowanego przez Gminę Miasto Dębica „ Sprawny Senior II”.

Źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.