Previous
Next
Previous
Next

Mateusz Kutrzeba otwiera biuro, prezentuje program oraz „jedynki” list PiS

Biuro Mateusza Kutrzeby, kandydata na burmistrza oraz kandydatów na miejskich i powiatowych radnych z ramienia PiS zostało otwarte w Dębicy przy ul. Spółdzielczej. Podczas sobotniej (15 września) konferencji prasowej inaugurującej otwarcie biura Mateusz Kutrzeba zaprezentował też swój program wyborczy i „jedynki” list wyborczych PiS.
W biurze mieszkańcy Dębicy będą mogli się spotkać z kandydatem na burmistrza oraz kandydatami PiS na radnych miejskich oraz radnych powiatowych startujących z dębickiego okręgu z ramienia PiS. – Chcę prowadzić kampanię wśród ludzi, rozmawiać z nimi, słuchać ich. – mówi Mateusz Kutrzeba, kandydat na burmistrza Dębicy – Elementem tej kampanii jest właśnie otwarte biuro, kolejnym elementem będzie seria spotkań z mieszkańcami na dębickich osiedlach.
Biuro zlokalizowane jest na ul. Spółdzielczej nazywanej przez dębiczan „ciasną”. Dyżurował w nim będzie kandydat na burmistrza i kandydaci na radnych. Mieszkańcy mogą je odwiedzać, porozmawiać przy kawie lub herbacie z dyżurującym kandydatem na temat Dębicy, programu wyborczego, swoich pomysłów na to co w mieście powinno się zmienić. Mieszkańcy będą mogli w biurze zgłaszać swoje pomysły, które ich zdaniem też powinny zostać zrealizowane.
W trakcie sobotniej konferencji Mateusz Kutrzeba zaprezentował też swój program wyborczy, który składa się z 5 głównych filarów: „Impulsy rozwoju regionu, przedsiębiorczości i wzrostu gospodarczego”, „Wzrost jakości życia i poprawa bezpieczeństwa”, „Rozwój mieszkalnictwa”, „Pobudzenie aktywności społecznej, kulturalnej i sportowej” oraz „Przemyślane inwestycje i rozsądne zarządzanie”. Hasło jego kampanii to „Zadbam o Mieszkańców i rozwój Dębicy”. Szczegóły programu będą przedstawiane podczas spotkań z mieszkańcami, w materiałach wyborczych na stronie internetowej kandydata oraz na profilu na facebook’u.
Ogłoszone zostały też osoby będące „jedynkami”, tj. startujące pierwszych miejsc na listach PiS do Rady Miejskiej w Dębicy – Katarzyna Rostowska-Machnik, Andrzej Bal, Mateusz Kutrzeba i Józef Sieradzki oraz Piotr Chęciek – lider listy PiS do rady powiatu w okręgu obejmującym Dębicę.
Jak zapowiada Kutrzeba – spotkania z mieszkańcami na osiedlach rozpoczną się już niebawem. Kandydat zamierza zorganizować przynajmniej po jednym spotkaniu na każdym osiedlu. – Chciałbym, że podczas tych spotkań mieszkańcy mieli możliwość zapoznać się i wypowiedzieć się na temat mojego programu. – mówi Mateusz Kutrzeba – Chcę też poznać najbardziej lokalne potrzeby mieszkańców, także te, które często dotyczą tylko jednej ulicy, czy kilku domów i dotychczas nie miały one mocy by przebić się do szerszej świadomości.

Źródło: PiS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.