Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Piknik Stowarzyszenia Wspólnota Ziemi Dębickiej

W minioną sobotę w Ośrodku Wypoczynkowym w Jałowcach miał miejsce piknik integracyjny Stowarzyszenia Wspólnota Ziemi Dębickiej. Uczestniczyli w nim członkowie Stowarzyszenia oraz zaproszeni artyści, którzy współtworzą dębickie opery. W ich imieniu na ręce Stefana Bieszczada złożył podziękowania Paweł Adamek.

-W przyszłym roku minie 20 lat odkąd w Dębicy wystawiane są opery – mówił Paweł Adamek. Dziękujemy za coroczną opiekę nad nami. W 2019 roku zamierzamy wystawić operę Verbum Nobile i na pewno będzie to duże wydarzenie dla całej Ziemi Dębickiej.

Paweł Adamek wręczył Stefanowi Bieszczadowi album ze zdjęciami z ostatniej, tegorocznej opery oraz kasetę z nagraniem widowiska zrealizowaną przez Bogdana Chłopka, operatora z Polskiej Telewizji Regionalnej.

Waldemar Cieśla składając podziękowania za kolejny rok działalności Stowarzyszenia przekazał Stefanowi Bieszczadowi obraz Jana Pawła II.

-Pewnie wielu z zebranych tu osób nie wie, że prezes naszego Stowarzyszenie otrzymał z rąk prezydenta Polski Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski – mówił do zgromadzonych w „Jałowcach” gości Wadlemar Cieśla. Proszę przyjąć ten obraz, i jeśli znajdzie się gdzieś na ścianie w gabinecie kawałek wolnego miejsca proszę go tam zawiesić i pamiętać, że jest wiele ludzi na któych pomoc zawsze może Pan liczyć.

– Nie byłoby nas tu wszystkich, nie byłoby tych spotkań gdyby nie Paweł Adamek który zaraża nas swoją energią i zapałem. Nie byłoby też tych spotkań, gdyby nie wy, drodzy Państwo którzy tworzycie dzieła rokrocznie prezentowane na dębiciej scenie. Dla mnie wasza ostatnia opera była wyjątkowa w formie i treści. Bardzo wam za nią dziekuję – mówił Stefan Bieszczad.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.