Previous
Next
Previous
Next

PiS przedstawił kandydatów na burmistrzów i wójtów

Wczoraj na dębickim Rynku miała miejsce konferencja prasowa, podczas której marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl przedstawił kandydatów na wójtów i burmistrzów w miastach i gminach powiatu dębickiego. W Dębicy  kandydatem na burmistrza Dębicy, jest Mateusz Kutrzeba,   kandydatem na burmistrza Pilzna jest Jerzy Urjasz, a kandydatem na burmistrza jest Brzostku Paweł Hipszer.

Adam Pieniążek kandyduje na wójta gminy Dębica, Krzysztof Tylec  na wójta gminy Żyraków, Witold Sutkowski – na wójta gminy Czarna a Grzgorz Kita na wójta gminy Jodłowa.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.