Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

VI OTWARTE MISTRZOSTWA DĘBICY W JEŹDZIE INDYWIDUALNEJ NA CZAS

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Dębicki Klub Kolarski „Gryf” oraz Gmina Dębica serdecznie zapraszają wszystkich miłośników jazdy na rowerze do udziału w nadchodzących VI Otwartych Mistrzostwach Dębicy w jeździe indywidualnej na czas, które odbędą się 30 września 2018r., na trasie Latoszyn-Głobikowa liczącej 12km. Start oraz biuro zawodów będzie zlokalizowany na przy Szkole Podstawowej w Latoszynie, zaś meta zawodów będzie znajdować się w Głobikowej przy parku dinozaurów i wieży widokowej.

Biuro zawodów czynne w godz. 11.00 – 13.00

Start zawodów : godz. 14.00

Kategorie szosowe : do 20 lat, 21-35, 36-45, 46-55, 56-65, 66+, MTB OPEN, Kobiety OPEN.

Zapisy na : https://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=488

Wyścig odbywa się w ruchu drogowym otwartym. Obowiązują przepisy ruchu drogowego.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.