Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wojciech Szaj: „Nie czapkujcie przed wójtem. On za swoją pracę bierze wynagrodzenie”

„Nie czapkujcie przed wójtem” z takim apelem zwrócił się dziś na sesji Rady Gminy Żyraków do swoich koleżanek i kolegów radnych Wojciech Szaj. -Wójt za swoją pracę bierze wynagrodzenie i po prostu wykonuje swoje obowiązki -mówił radny.

Słowa radnego Wojciecha Szaja były reakcją na wypowiedzi części radnych pod adresem wójta gminy Żyraków Marka Rączki. Wyrażali oni swoją wdzięczność pod adresem włodarza gminy, za jego dokonania z ostatnich ośmiu lat rządów. Te przesłodzone wypowiedzi radnych zirytowały pochodzącego z Góry Motycznej Wojciecha Szaja, który zaapelował do swoich koleżanek i kolegów o „nie czapkowanie” przed Markiem Rączką. Apel ten został wypowiedziany pod koniec sesji, więc trudno ocenić czy przyniósł skutek. W październiku zaplanowana jest jeszcze jedna sesja, pewnie ostatnia w tej kadencji, więc okazji do podziękowań i słów uznania na pewno nie zabraknie. I być może Wojciech Szaj znów będzie miał o co apelować.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.