Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Trwa przebudowa ulic Fabrycznej i Słonecznej

Od lipca br. trwa przebudowa remont ulic i budowa ronda na skrzyżowaniu Słonecznej i Fabrycznej w sąsiedztwie Sądu Rejonowego. Dzisiaj zostało wycięte kilkunastometrowe drzewo znajdujące się przy ul. Słonecznej.

Od kilku tygodni trwa przebudowa dojazdów do ronda zarówno od strony ulicy Fabrycznej jak i Słonecznej. Wykonywane są chodniki, a dzisiaj została położona nowa warstwa asfaltu na ulicy Fabrycznej.

Przejazd ulicą Fabryczną w stronę ulicy 1 Maja i ogródków działkowych nadal jest zamknięty. Zgodnie z planem prace remontowe w tym rejonie mają zostać zakończone we wrześniu br.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.