Previous
Next
Previous
Next

Stanisław Jarosz. Nie ma żadnego porozumienia z Urzędem w sprawie klubu

Główny dotychczasowy sponsor Rzemieślnika Taurus Pilzno Stanisław Jarosz do tej pory nie miał żadnej propozycji porozumienia w sprawie dalszego wspomagania klubu. – Zadzwonił do mnie tylko radny Curyło, któremu powiedziałem, że bez porozumienia z Gminą Pilzno w tej sprawie nie będę sponsorował dalej klubu – powiedział w rozmowie telefonicznej z naszym portalem prezes firmy Taurus Stanisław Jarosz. Gdyby zadzwoniła Pani burmistrz i po ludzku powiedziała, przepraszam, zdarzyło się nasze niedopatrzenie zakończmy ten spór, machnąłbym ręką i wszystko by wróciło do starego porządku. Ale nie ma nic, żadnej reakcji. Bez porozumienia na piśmie nie będę sponsorował klubu. Jest mi zwyczajnie przykro – nie ukrywa żalu prezes Stanisław Jarosz.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.