Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Stanisław Jarosz, prezes firmy Taurus: „Daję 3 mln zł z własnej kieszeni na budowę kanalizacji dla Pilzna”

Stanisław Jarosz, prezes firmy Taurus w minioną niedzielę spotkał się z mieszkańcami gminy Pilzno, którzy zechcieli przyjąć jego zaproszenie i niedzielne popołudnie spędzili w jego ośrodku w Strzegocicach. Poruszył tam temat konfliktu, jaki powstał wokół klubu Rzemieślnik Taurus Pilzno,  oraz publicznie zadeklarował, że z własnej kieszeni wyłoży 3 mln zł na budowę rury kanalizacyjnej, którą chce poprowadzić do pobliskiej Pogórskiej Woli aby połączyć ją z tamtejszym systemem kanalizacyjnym. To pozwoli mieszkańcom gminy Pilzno uniknąć wysokich opłat za ścieki i przyłączyć do sieci kanalizacyjnej setki gospodarstw, które dziś mają bieżąca wodę w domach i korzystają z szamb, najczęściej nieszczelnych. Kanalizacja w Pogórskiej Woli jest częścią ogromnego systemu z którego ścieki trafiają do gigantycznej oczyszczalni ścieków w Tarnowie, która ma ogromne moce przerobowe i może zapewnić niską cenę opłat za ścieki dla mieszkańców gminy Pilzno. Stanisław Jarosz poinformował też, że są plany budowy przez Pilzno kolei do Jasła i zaapelował, żeby nie blokować tej inicjatywy. Zobacz jego wypowiedź na materiale filmowym.

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/274482899842799/

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.