Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Witold Sutkowski: „Od lutego tego roku zadłużenie gminy Czarna wzrosło o 6 mln zł i wynosi ponad 24 mln zł”

Zadłużenie gminy Czarna na koniec września wynosi ponad 24 mln zł – powiedział podczas spotkania z mieszkańcami Grabin Witold Sutkowski, bezpartyjny kandydat na wójta Gminy Czarna kandydujący z KWW „Łączy nas Czarna”. W tym roku, od lutego wzrosło ono o 30 %, a terminy spłaty tych zobowiązań zaplanowane są na lata 2029 i 2030 – dodaje Sutkowski.

 

Zobacz wypowiedź Witolda Sutkowskiego.

 

 

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/270221010276483/

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.