Previous
Next
Previous
Next

Taki widok dębickiego Rynku raz na 100 lat !

Przez mijający długi weekend w całej Polsce obchodziliśmy hucznie 100 – lecie odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości. W Dębicy odbyły się uroczyste obchody Święta Niepodległości na Rynku, Bieg Niepodległości, okolicznościowe koncerty oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych podczas Lekcji Śpiewu Patriotycznego w Ogrodzie Sióstr Służebniczek.

Z tych wszystkich uroczystości na łamach naszego portalu zaprezentowaliśmy Państwu setki zdjęć pokazujących jak dębiczanie świętowali Niepodległą. Dzisiaj prezentujemy wyjątkowe ujęcia widoku Rynku „z góry” podczas obchodów Święta Narodowego  Niepodległości 11 listopada. Być może będą one taką pamiątką tych wydarzeń dla przyszłych pokoleń jak zdjęcia Stefanii Gurdowej ukazujące dębiczan i dębicki Rynek „z góry” w roku 1923.
Za przesłanie zdjęć dziękujemy Panu Sławomirowi.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.