Previous
Next
Previous
Next

Weekend wspomnień. Autobus czerwony, przez ulice mego miasta mknie!

Od piątku zapraszamy Państwa na weekend wspomnień. A jest to możliwe dzięki Panu Pawłowi Miłoszowi z Zespołu Szkół nr 1 który podesłał nam kolekcję wspaniałych archiwalnych zdjęć Dębicy. Sporo unikalnych fotografii publikowaliśmy tylko na naszym profilu FB wywołując lawinę wspomnień i komentarzy naszych Czytelników. Zapraszamy tam wszystkich którzy chcą chociaż na chwilę przenieść w dawne czasy.

A teraz kolejna porcja zdjęć – autobusy na dębickich ulicach. Czy miały one kolor czerwony, jak w słowach popularnej piosenki o autobusach jeżdżących po ulicach Warszawy? Zapraszamy do komentowania na nasz profil FB.

 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.