Previous slide
Next slide

Zaśpiewali dla „Najjaśniejszej”

Dzisiaj w ogrodzie Sióstr Służebniczek przy ul. Krakowskiej 15 odbyła Lekcja Śpiewu Patriotycznego w 100. rocznicę odzyskania niepodległości. We wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych wzięli udział dębiczanie całymi rodzinami.

W ogrodzie Sióstr Służebniczek w drugiej edycji wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych i legionowych zgromadziło się kilkaset osób, które przyszły aby wspólnie świętować w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Bardzo licznie, całymi rodzinami na wspólne muzykowanie  przybyli mieszkańcy Dębicy, przedstawiciele władz miejskich i powiatowych. Wszyscy wspólnie zaśpiewali kilkanaście pieśni legionowych w czym, zwłaszcza w przypadku mniej znanych pieśni pomocny był ekran na scenie na którym były wyświetlane teksty pieśni jak i przygotowany specjalnie na tę okazję dla każdego uczestnika imprezy śpiewnik patriotyczny „Boże, coś Polskę przez tak liczne wieki ….”.  Wspólne śpiewanie pieśni poprowadzili Paweł Adamek, twórca dębickich oper i Aleksandra Małozięć.

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/550682225379362/

 

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/273036686888486/

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.