Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Czy Dębica ma budżet na 2019 rok? Zamieszanie na sesji Rady Miejskiej

Chyba niewiele osób zna odpowiedź na pytanie czy Dębica ma budżet na 2019 rok. W głosowaniu nad nim Józef Sieradzki – jak twierdzi błędnie zagłosował, lub tablet źle zinterpretował jego głos – skutkiem czego budżet zaproponowany prze burmistrza Mariusza Szewczyka został uchwalony. Nie zgodzili się z tym wynikiem radni PiS w tym Józef Sieradzki osobiście domagając się ponownego głosowania nad przyjęciem uchwały budżetowej na rok 2019. Zarządził je przewodniczący Rady Miejskiej Mateusz Cebula, ale wtedy część radnych wyszła z sali obrad. Efekt jest taki, że nie było na sali wymaganej większości radnych, aby głosowanie było ważne.

Joanna Ożóg powiedziała, że trzeba przyjąć że Dębica ma uchwalony budżet. I chyba, formalnie rzecz ujmując tak jest. Ale pewności wielu mieszkańców nie ma.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.